Şehirlerarası Nakliyat

ofis_tasima-2

 

Şehirler arası nakliyat için en önemli hususlar şöyle sıralanabilir: güvenli taşıma, titiz çalışma, sigorta güvencesi, zamanında taşıma. Antalya Evden Evden Eve Nakliyat şirketi olarak biz bu hususların hepsini kaliteli bir biçimde gerçekleştirerek üstün bir hizmet sunmaktayız. Zamanında ve alındığı gibi yerine ulaştırmak en önem verdiğimiz hususlardır.

Eşyalarınız uzman expert elemanlarımız tarafından ücretsiz olarak istediğiniz zaman tespit edilir, taşıma için gereken prosedürler yani taşıma sözleşmesi, eşya ve taşıma sigortası yapılır, eşya için gereken paketleme malzemeleri ve araç tahsisi yapılır. Taşıma günü geldiğinde gerekli sayıda eleman ile ve uygun araç ile eşyanın taşıması için ön koşul gerçekleştirilir.

Eşyalar paketlenir, demontelemesi yapılacak eşyaların uygun malzemelerle sökülmesi yapılıp ardından paketlenir ve araç içi istifi uzun yolculuğa dayanıklı şekilde yapılır ve taşıması gerçekleştirilir. Yolculuk esnasında bir aksilik gerçekleşmez ise eşya alındığı gibi gideceği şehirde de daireye ulaştırılır ve gerekli monteleme ve yerleştirme işlemleri yapılarak taşıma tamamlanır.

Her alanda olduğu gibi şehirler arası nakliyat alanında da Antalya Evden Eve Nakliyat kaliteli taşımacılık anlayışı ile 34 yıldır hizmet vermektedir.

Summary
Article Name
Şehirlerarası Nakliyat
Author
Description
Antalya Evden Eve Nakliyat şirketi nakliyat ve depolama faaliyetleriyle nakliyat sektörüne kaliteli taşımacılık anlayışı kazandırmaktadır. Hizmet alanını sınırlandırmayıp kaliteli hizmetlerimizden tüm Türkiye yararlansın diye şehirlerarası düzeyde de çalışmalarımıza devam etmekteyiz.
Şehirlerarası Nakliyat 5.00/5 - 5 votes

×

Yorumlar kapalı.