Ofis Taşımacılığı

Posted in Evden Eve Nakliyat on 5 Mart 2015 by

Zaman içerisinde değişen iş koşulları nedeniyle bireylerin ya da firmaların ofislerinin yerini değiştirme ihtiyacı doğabiliyor. Bu aşamada ofis taşımacılığı hizmetine başvurularak daha hızlı ve güvenilir bir şekilde eşyalar yeni adrese taşınmaktadır. Antalya Evden Eve Nakliyat firmamız evden eve taşımacılıkta gösterdiği özverili çalışma prensibini ofis taşımacılığında da ortaya koyarak eşyalarınızı kırılmadan, çizilmeden, yıpranmadan ve kaybolmadan özenli bir şekilde paketleyerek adresinize teslim ediyor. İş yeriniz ne kadar hızlı ve güvenli bir şekilde taşınırsa işinize devam edebilmek için harcadığınız zaman kaybı da o kadar azalıyor. Firmamız bu aşamada uzman personelleri ve geniş araç filosu ile eşyalarınızı birkaç saat içerisinde paketleme ve ambalajlama işlemlerini tamamladıktan sonra yeni adresinizdeki yerlerine yerleştiriyor. Ofis taşımacılığının profesyonellik gerektiren bir iş olduğunun bilincinde olan firmamız bu hususta modern ambalaj malzemeleri kullanarak belgelerinizi ya da arşivlerinizi de koruma altına alıyor.

Antalya Evden Eve Nakliyat ofis taşımacılığı hizmetlerimizin sizlere sağladığı avantajlar şöyle;

  • Profesyonel ekibimiz sayesinde aynı gün içerisinde yeni ofisinizdeki işlerinize devam etme fırsatı bulabilirsiniz.
  • Ofis mobilyalarınız, masalarınız ve diğer büyük eşyalarınız eski ofisinizde sökülerek yeni ofisinize taşınır ve burada aynı şekilde monte edilerek göstermiş olduğunuz yerlere kurulumu gerçekleştirilir.
  • Ofisinizin en önemli eşyaları olan belgeleriniz ve arşivleriniz numaralandırılarak ayrı ayrı dosyalara konulur ve güvenle yeni ofisinize taşınır.
  • Bilgisayar, teknolojik eşya ve diğer hassas eşyalarınız özel balonlu nayloncuklar ile paketlenerek hassas bir şekilde taşınır.
  • Eşyalarınız kırık, çizik, yıpranma ya da herhangi bir hasara karşı sigortalanarak koruma altına alınır.

Ofis taşımacılığında gerekli prosedürleri eksiksiz olarak uygulayan firmamız eşyalarınızın zarar görmemesi için büyük bir özen ve hassasiyet göstermektedir. Yoğun çalışma sürecinizde ofis taşıma sıkıntısını bir yana bırakarak zaman kaybı yaşamaksızın ve işlerinizi aksatmaksızın yeni ofisinize taşınmak isterseniz firmamızın uzun yıllardır sahip olduğu ve her geçen gün geliştirdiği deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Ofis taşımacılığı denilince aklınıza gelebilecek en kaliteli ve en güvenilir hizmetleri sizlere uygun fiyat seçenekleri ile sunuyoruz. Küçük bir ofisi dahi taşırken büyük sorunlara neden olunabiliyor. Bir kağıt parçasının fark edilmeden düşürülmesi, yırtılması ya da kaybolması sizlere büyük külfete mal olabiliyor. Bu tür sorunlarla karşılaşmamak için işinde profesyonel ve deneyimli bir firmadan yardım almak size sorunsuz taşımacılığın avantajlarından faydalanmayı sağlar. Antalya Evden Eve Nakliyat firmamız ile iletişime geçerek kaliteli ve uygun fiyat seçeneklerine sahip profesyonel hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Ofis Taşımacılığı 5.00/5 - 2 votes

×

Yorumlar kapalı.