Marmara Bölgesi

istanbul-ofis-tasima-18-18

Antalya Evden Eve Nakliyat olarak Türkiye’de tüm il ve ilçelere 34 yıldır hizmet götürmekteyiz. Her büyük şehir ile olduğu gibi Antalya ili ile de yoğun bir taşımacılık programı gerçekleştirmektedir.

Ev eşyası ve kurumsal taşımacılığın yanı sıra parça eşya taşıması da yapan Antalya Evden Eve Nakliyat şirketi olarak İstanbul-Antalya şehirleri arasında parçaa eşya taşıması yapan öncül firmalardan biriyizdir. İstediğiniz zaman bize ulaşarak expertiz talebinde bulunabilir ya da müşteri temsilcimiz ile görüşüp fiyat teklifi alabilirsiniz.

Eşyalarınızın tespiti ve ön taşıma koşullarının yapılmasının ardından gerekli araçlar temin edilir, gereken sayıda eleman ayarlanır ve taşıma gerçekleştirilir. Antalya’da da eşyanız istenilen yere, zamanında ulaştırılarak taşıma işlemi tamamlanmış olur.
İstanbul-Antalya arası parça eşya taşımacılığında diğer alanlarda da olduğu gibi tercihinizi bizden yana kullanın memnun kalın!

Summary
Article Name
Marmara Evden Eve Nakliyat
Author
Description
Antalya Evden Eve Nakliyat olarak Türkiye'de tüm il ve ilçelere 34 yıldır hizmet götürmekteyiz. Her büyük şehir ile olduğu gibi Antalya ili ile de yoğun bir taşımacılık programı gerçekleştirmektedir.
Oylama

×

Yorumlar kapalı.