İstanbul Antalya Arası Nakliyat

Posted in Evden Eve Nakliyat on 18 Mayıs 2015 by

Antalya evden eve nakliyat firması Antalya başta olmak üzere Türkiye’nin her şehrine nakliye hizmeti sunan profesyonel bir firmadır. Şirketimiz profesyonel hizmetleri sayesinde kaliteli bir geçmişe ve geniş müşteri portföyüne sahiptir. Geniş araç filosu ve uzman personelleri ile sektörün öncüsü konumunda bulunan firmamız İstanbul Antalya arası nakliyat hizmetlerinde de kendini kanıtlayarak en çok tercih edilen şehirlerarası nakliyat firması olmayı başarmıştır. Şehirlerarası nakliyatın şehir içi taşımacılığa göre daha zorlu ve sorumluluk isteyen bir iş olduğunun bilincinde olan firmamız tecrübeli personelleri sayesinde müşterilerine sorunsuz ve hızlı bir şekilde hizmet sağlamaktadır. Teknik açıdan yenilikçi ve gelişimci çözümler üreterek müşterilerimize her daim güvenilir ve kaliteli hizmetler sunmak firmamızın öncelikli hedefleri arasında yer almaktadır.

İstanbul Antalya arası nakliyat hizmetlerimiz şu aşamalardan oluşmaktadır;

  • Bizimle irtibata geçmeniz halinde öncelikle adresinize gönderilen ücretsiz ekspertiz elemanlarımız sayesinde taşımaya ilişkin incelemeler yapılır.
  • Eşyaların nasıl paketleneceği, hangi malzemelerin kullanılacağı, taşıma sırasında çalışacak personel sayısı ve taşıma için uygun araca karar verilmesi ile sizden alınan onay neticesinde anlaşılan fiyat, gün ve eşyalarınıza uygulanan sigorta kapsamında bu anlaşma yazılı hale getirilir.
  • Sözleşmede belirtilen gün ve tarihte elemanlarımız eşyalarınızı uygun şekilde paketleme, demontaj ve ambalajlama işlemlerinden geçirerek dikkatli bir şekilde taşıma araçlarına yükler.
  • Yeni adresinize taşınan eşyalarınız yine uzman ve deneyimli personellerimiz tarafından montaj edilerek yerlerine yerleştirilir.
  • Tüm işlemler tamamlandıktan sonra sizden onay alınarak taşıma işlemleri sonlandırılır.

Antalya evden eve nakliyat firmamız her daim müşterilerimize şehirlerarası nakliyatın zorluklarını unutturarak yeni evlerine rahat ve konforlu bir şekilde taşınmanın keyfini yaşatmaktadır. Bir şehirden başka bir şehre taşınırken üzerinizdeki tüm yükü alacak nakliye firmasını seçerken doğru karar vermeniz son derece önemli. Aksi takdirde oluşabilecek herhangi bir hasar, kaza ya da sorumsuzluk nedeniyle başınız ağrıyabilir. Firmamız bu aşamada müşteri beklentilerini karşılamaya yönelik çözümler üretmenin yanı sıra eşyalarınıza sigorta garantisi de uygulayarak yüzünüzü güldürmektedir. İstanbul Antalya arası nakliyat işlemleriniz için kaliteli ve güvenilir bir firma arayışındaysanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

İstanbul Antalya Arası Nakliyat 5.00/5 - 2 votes

×

Yorumlar kapalı.