Evden Eve Nakliyat

istanbul_ofis_tasima

Antalya Evden Eve Nakliyat firması nakliyat sektöründe öncül firmalardan olup 1980′den bu yana şehir içi ve şehirlerarası düzeyde hizmet vermekte ve Türkiye’nin her il ve ilçesine eşya taşımaktadır.

Her şeyden önce en önemli hedefimiz müşteri memnuniyeti olmuştur. Nakliyat sektöründe en önemli husus güvenli taşımadır. Biz de Antalya Evden Eve Nakliyat şirketi olarak bu hususta gereken hassasiyeti göstererek çalışmaktayız. Bizi bu kadar ileri götüren de her işe ayrı ayrı özen göstermemizdir.

Müşteri ile görüştükten sonra taşınacak evin adresi alınarak uzman bir expertiz elemanı tarafından eşya tespiti için ücretsiz expertiz hizmeti verilir. Eşya tespitinin ardından taşıma sözleşmesi ve taşıma sigortası yapılarak gerekli eleman ve araç tahsisi yapılır. Taşıma tarihi geldiğinde de eşyalar sırasıyla paketlenir. Paketleme yapılırken eşya türü dikkate alınır(beyaz eşya, cam ürünü vb.) , taşınacağı dairede montelemesi yapılacak eşyaların demontesi yapılır ve araç içi istifi yapılır. Gideceği dairede de eşyalar belirlenen yerlere yerleştirilir, demontelemesi yapılan eşyaların montelemesi yapılır.

Eşyalarınızı kendi eşyamızmış gibi görüp gereken hassasiyeti gösterip taşımacılık faaliyetlerimizi bu doğrultuda gerçekleştirmekteyiz. Evden eve nakliyat sektöründe ihtiyaç duyulan kaliteli taşımacılık anlayışını en iyi şekilde gerçekleştiren taşımacılık firması olarak Antalya Evden Eve Nakliyat öncül bir firma olarak hizmetlerine devam etmektedir.

Antalya Evden Eve Nakliyat

Summary
Article Name
Evden Eve Nakliyat
Author
Description
Antalya Evden Eve Nakliyat firması nakliyat sektöründe öncül firmalardan olup 1980'den bu yana şehir içi ve şehirlerarası düzeyde hizmet vermekte ve Türkiye'nin her il ve ilçesine eşya taşımaktadır.
Evden Eve Nakliyat 4.58/5 - 19 votes

×

Yorumlar kapalı.