Ege Bölgesi

ofis-tasima (1)

İstanbul-İzmir gibi yoğun faaliyetli kentlere sürekli olarak nakliyat hizmeti vermektedir. İstanbul-İzmir arası ve İstanbul-İzmir yönünde faaliyet göstererek bu bölgede eşya taşımacılığı yapan öncül bir firmadır. 1980 yılından bu yana verdiğimiz kaliteli hizmetleri uygun fiyatlarla destekleyip İstanbul-İzmir arası evden eve nakliyat taşımacılığına farklı bir anlayış getirdik.
Taşımacılık faaliyetlerimiz yalnızca İstanbul-İzmir ile sınırlı değildir. İstanbul merkez olmak üzere bu iki şehir arasında kalan tüm il ve ilçelere her hafta sürekli olarak taşıma yapmaktayız. İlk olarak eşya tespiti için expertiz yapılır. Eşya sigortası ve sözleşmesi imzalanarak eşya ve iş güvenliği sağlanır.

Eşyalar uzman elemanlar ve modern donanımlı araçlarımız ile uygun kalitede paketleme, araç içi istifi dahil tüm bu taşıma ön koşulları gerçekleştirildikten sonra istenilen yere zamanında ve alındığı gibi hasarsız bir biçimde ulaştırılır.

Eşyanın taşındığı dairede de yerleştirilmesi ve demontelenen eşyaların montelemesi yapılır. Bunlardan önemlisi en hassasiyet gösterdiğimiz konu olan müşteri memmnuniyeti ön planda tutularak taşıma faaliyeti gerçekleştirilir.

Ege Bölgesi 3.33/5 - 3 votes

×

Yorumlar kapalı.